Rolen - автопригін з США, автоцентр

ROLEN - Рихтовка

Адреса
Олександрівка, вул. Перемоги, 2-в, п, п
Телефон

В автоцентрі Rolen доступний повний комплекс послуг по відновленню авто в будь-якому стані. Приймаємо в роботу автомобілі з аукціонів і після ДТП. Працюємо з ушкодженнями різної складності. Виконуємо масштабні кузовні роботи, а також усуваємо невеликі вм'ятини без фарбування.

Використовуємо спеціалізоване обладнання та інструменти з Європи, в тому числі електронну вимірювальну систему, супорти і стапель. У разі глибоких пошкоджень лакофарбового покриття можемо дати експертну консультацію з фарбування і допомогти повернути автомобілю бездоганний вигляд.

ROLEN - Рихтовка , фото-1

Етапи рихтування в автоцентрі Rolen

ROLEN - Рихтовка , фото-2

01 / Ретельний аналіз пошкоджень

Навчені майстри автосервісу Rolen насамперед встановлять ступінь тяжкості ушкоджень, визначать фронт робіт і порядок дій. Буде проведена калькуляція майбутніх робіт. У підсумку ми підберемо найбільш оптимальні та вигідні для вас рішення.

ROLEN - Рихтовка , фото-3

02 / Відновлення геометрії кузова

Використовуючи високоточне обладнання, наші майстри проведуть ретельну діагностику зміщення контрольних точок кузова. Після автомобіль заженуть на стапель, який розтягує кузов одночасно в трьох площинах. Виявлені пошкодження будь-якої складності будуть витягнуті за допомогою професійної гідравліки. Це дозволить відновити геометричні параметри кузова з максимальною точністю.

ROLEN - Рихтовка , фото-4

03 / Підготовка до фарбування

Всі дрібні дефекти, які неможливо усунути рихтувальними інструментами, перекриваються шпаклівкою. Після підготовки пошкодженої ділянки майстер наносить кілька шарів грунту, витримує правильний час для висихання і шліфує його. Як результат - поверхня кузова ідеально гладка і повністю готова до фарбування.

ROLEN - Рихтовка , фото-5
ROLEN - Рихтовка , фото-6 ROLEN - Рихтовка , фото-7 ROLEN - Рихтовка , фото-8
Наше відео
Ще відео